W sieci można wyszukać bez najmniejszego problemu kilka jeżeli nie kilkanaście porównywarek kredytów. W praktyce nie ma lepszego szukania oferty dla nas. Podajemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka finansowa ukazuje nam setki ofert. Do tego, możemy sobie wybrany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste ale…

Nierzadko przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie otrzymamy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Na nieszczęście porównywarka kredytowa tylko porównuje oferty, podpowiada który kredyt jest najtańszy, odsłania zakamuflowane szczegóły oferty kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można odszukać, jednakże porównywarka kredytowa nie definiuje, że w danym banku kredyt bez wątpienia pozyskamy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie stosowna do zdobycia kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zmniejszyć możliwość odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, na ogół w większych porównywarkach kredytowych jest możność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego absolutnie bezpłatnie.
Porównania kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, trzeba jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udzieli danej osobie kredytu.